پشتیبانی

امتیاز کاربران

پشتیبانی

کاربران گرامی :با سپاس فراوان از اینکه کاریابی سازندگی را انتخاب نموده اید

واحد پشتیبانی کاریابی سازندگی در تمام روزهای هفته ودر همه ماه های سال ،آماده پاسخگویی به کاربران گرامی است بی گمان پس از تماس شما باواحد پشتیبانی ،کارشناسان متخصص این بخش تمام تلاش خود را برای برطرف ساختن سریع وپاسخ به موقع به مشکلات شما انجام خواهند داد .

چنانچه بخواهید  با هر یک از بخش های پشتیبانی سایت کاریابی سازندگی ارتباط برقرار نمایید میتوانید یکی از روش های ذیل را به کار گیرید.

١- کاربران عزیزمی توانند همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت ٩/٣٠ الی ١١ صبح با شماره تلفن 09132394864 با کارشناس سایت ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را برطرف نمایند.

٢-علاوه بر آن کاربران عزیز می توانند همه روزه باپشتیبانی آن لاین به صورت چت ارتباط برقرار نموده و مشکلات خود را  مطرح وبرطرف نمایند.

٣-کاربران گرامیمی توانند با ارسال ایمیل به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید مشکلات خود را مطرح  تا کارشناسان ما دراولین زمان ممکن با ارسال جواب مشکلات  وارده را مرتفع سازند.

٤-چنانچه از روش های بالا نتیجه نگرفتید می توانیدهمه روزه  به جز روزهای تعطیل از ساعت٣٠/٨ الی ١٣ با مراجعه حضوری مشکلات کاربری خود را برطرف نمایید.

درباره ما

امتیاز کاربران

مشاوره شغلی و کاریابی سازندگی اصفهان دارای مجوز رسمی از وزارت کار و امور اجتماعی با بیش از 4 سال سابقه فعالیت بی وقفه , با کادری مجرب و متعهد , مفتخر است بعنوان یکی از فعالترین کاریابی ها استان اصفهان در راستای ایجاد اشتغال گامهای بلند و موثری بر داشته و اکنون نیز آماده ارائه خدمات به کارجویان و کارفرایان محترم به شرح زیر می باشد :

1) مشاوره راهنمای شغلی و ثبت نام کارجو

2) مشاوره رایگان و تامین نیروی انسانی مورد نیاز کارفرمایان اعم از : نیرو های ساده , ماهر , فنی و تخصصی در مقاطع مختلف تحصیلی

3) کسب فرصت های شغلی بصورت حضوری یا غیر حضوری ( سایت, فکس, تلفن ) از واحد های پذیرنده نیروی کار

4) معرفی جویندگان بدون مهارت به مراکز آموزش فنی و حرفه ای جهت کسب مهارت های شغلی

5) مشاوره در رابطه با قوانین کارو تامین اجتماعی

6) انجام امور مربوط به معافیت بیمه کار فرمایی ( بند " و " ماده 80 )

7)انجام امور مربوط به حضور و غیاب بیمه های بیکاری

مشاوره شغلی و کاریابی سازندگی اصفهان  با استفاده از تکنولوژی روز , این امکان به کارفرمایان می دهد که نیروی کار مورد نیاز خود را بر اساس جزئیات در خواستی از قبیل : سن , جنسیت , مقطع تحصیلی , رشته تحصیلی , سابقه کار , تخصص حرفه ای , دوره های آموزشی فنی و حرفه ای , وضعیت تاهل, تعیین ساعات کار, مشخصات فیزیکی و روانی , ملیت , تعیین توقع حقوق و مزایا , وضعیت بازنشستگی و غیره انتخاب نمایند.

مدیریت موسسه مشاوره شغلی و کاریابی سازندگی اصفهان :  علیرضا گنجعلی

آدرس پستی: اصفهان - خیابان باهنر - جنب ساختمان کوثر - کاریابی و مشاوره شغلی سازندگی

تلفن تماس: 

031-33386097 , 031-33391416 , 031-33371793

فکس:

031-33391417

ایمیل:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره ما

کاریابی سازندگی در جهت تسهیل امر اشتغال راه اندازی شده است. این سایت مکان مناسبی برای معرفی توانمندیهای شما و پیدا کردن افراد مورد نظرتان می باشد.

تماس با ما 

 

 

 

عضویت در خبرنامه

  

 

موقعیت ما

 

گفتگوی انلاین