عضویت کارفرما

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

ابتدا با دقت متن زیر را مطالعه بفرمایید:

ضوابط ویژه کارفرما :

 به سیستم کاریابی تمام الکترونیک سازندگی خوش آمدید لطفامتن کامل ضوابط عمومی و اختصاصي قوانین عمومی و تعهدات کاربران را که در ذیل آمده به دقت مطالعه فرمایید.

 ثبت نام و استفاده از وب سایت مستلزم پذیرش ضوابط عمومی و اختصاصی، همچنین قوانین و تعهداتی است که در ذیل می آید به عنوان قرارداد تلقی می گردد و لازم الاجرا هستند.

١- کارفرمایان می توانند بدون محدودیت زمان و مکان از خدمات سایت کاریابی استفاده نمایند .

 ٢- با استفاده از این وب سایت رؤیت دقیق رزومه و مشخصات شغلی نیروی انسانی، در هر زمان و مکان برای کارفرمایان امکان پذیر است .  

٣- در این وب سایت کافی است کارجو را جستجو ، انتخاب و آنگاه دعوت به کار نمایید .

 ٤- این سیستم مسیر و زمان تأمین نیروی کار همچنین یافتن منابع انسانی را به طرز چشمگیری کاهش می دهد .  

٥- با استفاده از این وب سایت زمان انتظار معرفی کارجو که توسط برخی از مراکز کاریابی با تأخیر فراوان انجام می گیرد از بین می رود وکارفرما مستقیما نیروها را دعوت به کار می نماید .

 ٦- این سیستم مجهز به معرفی نامه آنلاین می باشد و کارفرما در هر زمان با مراجعه به سایت ، می تواند معرفی نامه کارجویان را رؤیت کند وازنحوه استقبال کارجویان آگاه خواهد شد ، در واقع از نتیجه دعوت کارجویان به صورت آنلاین با خبر می گردد .  

٧- با این روش هزینه های گزاف آگهی تبلیغات واتلاف وقت مصاحبه انتخاب نیرو حذف خواهد شد و به نوعی می توان گفت ارزان ترین شیوه جذب منابع انسانی است.

 ٨- با این سیستم کارفرما می تواند علاوه بر جستجوی نیروی کار فرصت شغلی خود را روی سایت نمایش دهد که امکان انتخاب آن برای کارجویان فراهم گردد .  

٩- به منظور جمع آوری آمار دقیق اشتغال کارفرمایان متعهد می گردند آمار افرادی که از طریق سایت شاغل می گردند رابه موسسه کاریابی سازندگی اعلام نمایند .  

١١- هزینه ثبت اطلاعات کارفرما ، ثبت فرصت های شغلی ، رؤیت رزومه کارجویان در یک دوره یک ساله فقط 150.000 ریال می باشد .

 ١٢- در صورتی که کارفرما علاوه بر ثبت اطلاعات کارگاه ، فرصتهای شغلی و رؤیت رزومه کارجویان ، بخواهد آنها را دعوت به کار نماید ، می بایستی مبلغ 250.000 ریال دیگر نیز پرداخت نماید که این مبلغ بابت هزینه ارسال پیامک و دعوت به کار حداقل 250 نفر کارجو می باشد .  

١٣- به منظور جمع آوری آمار دقیق اشتغال کارفرمایان متعهد می گردند آمار افرادی که از طریق سایت شاغل می گردند رابه موسسه کاریابی سازندگی اعلام نمایند .   

١٦- دسترسی سریع و آسان به آخرین اخبار و رویدادهای کار کشور  قوانین عمومی:  

 

توجه:حداکثر زمان فعال سازی 24 ساعت میباشد و حداقل آن در همان لحظه....

 

     "با تشکر  مدیریت کاریابی سازندگی"

درباره ما

کاریابی سازندگی در جهت تسهیل امر اشتغال راه اندازی شده است. این سایت مکان مناسبی برای معرفی توانمندیهای شما و پیدا کردن افراد مورد نظرتان می باشد.

تماس با ما 

 

 

 

عضویت در خبرنامه

  

 

موقعیت ما

 

گفتگوی انلاین