عضویت کارجو

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

ابتدا با دقت متن زیر را مطالعه بفرمایید:

موافقت نامه:
جویندگان محترم کار
به سیستم کاریابی تمام الکترونیک سازندگی خوش آمدید لطفا متن کامل ضوابط عمومی واختصاصی قوانین عمومی وتعهدات کاربران را که در ذیل آمده به دقت مطالعه فرمایید.ثبت نام و استفاده از وب سایت مستلزم پذیرش ضوابط عمومی واختصاصی، همچنین قوانین وتعهداتی است که در ذیل می آید به عنوان قرارداد تلقی می گردد ولازم الاجرا هستند.
1- ابتدا روی گزینه ثبت نام قسمت کارجو کلیک نموده واطلاعات فردی خود را ثبت و حتی الامکان عکس خود را نیز آپلود نمایید وآنگاه اطلاعات خود را تایید کنید(لازم به ذکر است آپلود عکس ضروری نمی باشد)
2- سیستم به صورت هوشمندانه برای شما شناسه کاربری، رمز عبور و کد پیگیری را به تلفن همراه شما ارسال می نماید. ضمنا این موارد روی مانیتور شما در هنگام ثبت نام قابل مشاهده است.
3- پس از آن بر اساس تعرفه وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی مبلغ 150000ریال بابت ثبت نام ومشاوره آنلاین یا آفلاین از طریق کارت عضو شتاب پرداخت نمایید. برای پرداخت روی کارت آبی رنگ کلیک فرمایید.
4- اگر دارای کارت ثبت نام می باشید نیازی به پرداخت هزینه آنلاین ندارید.
6- پس از ثبت نام وتکمیل رزومه می توانید نسبت به پرداخت حق ثبت نام خود اقدام فرمایید.
7- پس از آن از قسمت ورود به سیستم کارجو با استفاده از شناسه کاربری ورمز عبور وارد کارتابل شخصی خود می شوید و می توانید از امکانات سایت نظیر مشاهده فرصتهای شغلی با محدوده آدرس وسایر خدمات بهره مند گردید.
8- بر اساس دستورالعمل وزارت کار وجه ثبت نام ومشاوره برگشت داده نمی شود.
9- برای دریافت نامه معرفی به کار لازم است دارای یکی از شرایط ذیل باشید:
الف) نزد کاریابی وثیقه سپرده و دارای قرارداد به کارگماری باشید. آنگاه شماره قرارداد را در جای مخصوص وارد نموده تا بتوانید به صورت نامحدود تا پایان سال نامه معرفی به کار دریافت نمایید.
ب) در صورتی که مبلغ 150000ریال بصورت آنلاین بابت حق الزحمه کاریابی پرداخت نمودید می توانید 5نامه معرفی به کار اخذ نمایید ودر صورت اشتغال کاریابی از جانب شما وکالت دارد تا با مراجعه به کارفرما مبلغ حق الزحمه کاریابی خود را معادل نصف حقوق قانون کار دریافت نمایید. واین مبلغ به عنوان مساعده از حقوق شما کسر خواهد شد.
10- جویندگان کار بدون محدودیت زمان و مکان می توانند از خدمات سایت کاریابی استفاده نمایند.
11- این سیستم مسیر وزمان یافتن کار را به طرز چشمگیری کاهش می دهد.
12- ثبت نام،انتخاب شغل مناسب ومعرفی به کار بصورت آگاهانه توسط شخص کارجو صورت می گیرد.
13- کارجو علاوه بر اینکه فرصت انتخاب شدن را در اختیار کارفرما قرار می دهد می تواند خود انتخاب کننده باشد به همین دلیل احتمال اشتغال کارجو بیشتر است.
14- کارجو توانایی دسترسی به حجم زیادی از اطلاعات استخدامی در سراسر کشور را از قسمت کارستان دارد.
15- ثبت نام در این سایت صرفا به منظور کاریابی وتماس با کارفرمایان وانتخاب شغل از طریق سایت می باشد و سایر خدمات از قبیل آزادسازی مدرک تحصیلی واخذ معرفی برای معافیت بیمه سهم کارفرما فقط به صورت ثبت نام حضوری در کاریابی امکان پذیر می باشد.
16- کارجویان عزیز بویژه خانمها که نگران ثبت نام وارائه اطلاعات شخصی از جمله آدرس و تلفن خود روی سایت می باشند می توانند بدون هیچ گونه نگرانی ثبت نام نمایند چرا که سایت دارای امنیت می باشد و کارفرمایان، نمی توانند آدرس دقیق و کامل وهمچنین شماره تلفن کارجو را مشاهده کنند.آنچه برای کارفرما قابل مشاهده می باشد نام فرد،سوابق تحصیلی،سوابق کاری ومحدوده آدرس می باشد که در صورت انتخاب (کلیک روی نام کارجو) بلافاصله پیام دعوت به کار کارفرما که به صورت پیش فرض در سایت تهیه گردیده به طور خودکار از طریقSMS Panelسایت به کارجو SMSمی گردد و کارجویان محترم با مشاهده آدرس و تلفن دقیق کارفرما روی صفحه تلفن همراه خود در صورت تمایل به کارفرما مراجعه می نمایند. با این کار علاوه بر تکریم ارباب رجوع، حفظ مسائل شخصی و امنیت افراد نیز رعایت گردیده و کارفرما نیز به سهولت کارجویان را دعوت به کار می نماید.

 

توجه:حداکثر زمان فعال سازی 24 ساعت میباشد و حداقل آن در همان لحظه.... 

     "با تشکر  مدیریت کاریابی سازندگی"

 

درباره ما

کاریابی سازندگی در جهت تسهیل امر اشتغال راه اندازی شده است. این سایت مکان مناسبی برای معرفی توانمندیهای شما و پیدا کردن افراد مورد نظرتان می باشد.

تماس با ما 

 

 

 

عضویت در خبرنامه

  

 

موقعیت ما

 

گفتگوی انلاین