|  چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸

  لغو تعهد خدمت آموزش رایگان بااستفاده ازگواهی عدم کاریابی

  ماده 50 :تعهدخدمت دانش آموختگان باارائه گواهی عدم کاریابی قابل قبول ازاداره کل کار و اموراجتماعی استان،توسط دانشگاه بارعایت موارد زیر پذیرفته میشود:

  استخدام نیروی انتظامی (استخدام جدید)

  خبر ۹ مرداد ۹۸ - استخدام مقطع درجه داری در نیروی انتظامی

  نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از داوطلبان (مرد) با آخرین مدرک تحصیلی دیپلم رشته های نظری ، فنی و حرفه ای و کارودانش در مقطع درجه داری استخدام به عمل آورد.

  تصویب آیین‌ نامه اجرایی ترغیب کارفرمایان و کارآفرینان بخش خصوصی و تعاونی به جذب نیروی کار جوان

  هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین "حسن روحانی " ، به منظور ترغیب کارفرمایان و کارآفرینان بخش خصوصی و تعاونی به جذب فارغ‌التحصیلان دانشگاهی جوان به صورت کارورز، آیین نامه اجرایی مربوط را به تصویب رساند.

  حداقل حقوق، دستمزد و مزایای سال ۹۸

  در نشست شورای عالی کار پرونده دستمزد سال آینده بعد از 12 ساعت بسته شد تا حداقل دستمزد 36.5 درصد و سایر سطوح مزدی به میزان 13 درصد به اضافه 261 هزار تومان تعیین شود. 

  حق الزحمه کاریابی‌ها در سال 98 اعلام شد

  به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ، محمد تقی آبایی بیان کرد:، حق الزحمه دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی اعم از کاریابی‌های داخلی و خارجی  برای سال 1398 از سوی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی ابلاغ شد:

  استخدام نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در سال ۹۷

   خبر ۷ مهر ۹۷ - استخدام نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در سال ۹۷

   نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت تکمیل کادر افسر پیمانی و کارمندی خود به صورت پیمانی ۵ ساله و ۶ ساله از بین جوانان مومن و متعهد با شرایط و امتیازات زیر استخدام می نماید

  اعلام نتایج آزمون استخدام دیوان محاسبات کشور در سال 97

  خبر ۳ شهریور ۹۷ – اطلاعیه اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور در سال ۱۳۹۷

  بدین وسیله به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور می رساند:

  الف ـ فهرست اسامی افرادی که در آزمون کتبی حداقل نمره را براساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور کسب کرده اند براساس حروف الفباء در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org اعلام گردیده است.

  استخدام وزارت نیرو در سال ۹۷

  شرکت های وابسته (غیردولتی) شامل شرکت های توزیع نیروی برق، آب و فاضلاب شهری و مدیریت تولید برق (نیروگاه) در راستای تحقق اهداف و وظایف خود و به استناد مجوزهای استخدامی صادره و بر اساس موافقت مجمع عمومی شرکت های وابسته (غیردولتی) تعداد 1557 نفر را از بین فارغ التحصیلان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری، از طریق برگزاری آزمون استخدامی کتبی (عمومی و تخصصی) مصاحبه و گزینش پس از کسب نمره حد نصاب به ترتیب بالاترین نمرات اخذ شده در آزمون کتبی (عمومی و تخصصی) و مصاحبه استخدام می نماید. در بخش اول شرایط عمومی استخدام، در بخش دوم شرایط اختصاصی استخدام و در بخش سوم امتیازات و سهمیه های قانونی اعلام می گردد.

  استخدام حسابدار خانم در یک واحد معتبر صنعتی در اصفهان

  یک واحد معتبر صنعتی جهت تکمیل کادر خود در استان اصفهان،واقع در شهرک صنعتی کمشچه از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید

  شروع ثبت نام آزمون تصدی منصب قضا سال 97

  بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان دانشگاهی و حوزوی متقاضي ثبت‌نام و شركت در آزمون تصدي منصب قضا در سال 1397 مي‌رساند، كه ثبت نام در اين آزمون منحصراً به صورت اينترنتي از طريق سايت سازمان سنجش‌ آموزش كشور از روز سه شنبه مورخ 97/05/09 آغاز و در روز دوشنبه مورخ 97/05/15 پايان مي‌پذيرد. لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرايط و ضوابط عمومي و اختصاصي آزمون و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمايند.