پشتیبانی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

پشتیبانی

کاربران گرامی :با سپاس فراوان از اینکه کاریابی سازندگی را انتخاب نموده اید

واحد پشتیبانی کاریابی سازندگی در تمام روزهای هفته ودر همه ماه های سال ،آماده پاسخگویی به کاربران گرامی است بی گمان پس از تماس شما باواحد پشتیبانی ،کارشناسان متخصص این بخش تمام تلاش خود را برای برطرف ساختن سریع وپاسخ به موقع به مشکلات شما انجام خواهند داد .

چنانچه بخواهید  با هر یک از بخش های پشتیبانی سایت کاریابی سازندگی ارتباط برقرار نمایید میتوانید یکی از روش های ذیل را به کار گیرید.

١- کاربران عزیزمی توانند همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت ٩/٣٠ الی ١١ صبح با شماره تلفن 09132394864 با کارشناس سایت ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را برطرف نمایند.

٢-علاوه بر آن کاربران عزیز می توانند همه روزه باپشتیبانی آن لاین به صورت چت ارتباط برقرار نموده و مشکلات خود را  مطرح وبرطرف نمایند.

٣-کاربران گرامیمی توانند با ارسال ایمیل به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدمشکلات خود را مطرح  تا کارشناسان ما دراولین زمان ممکن با ارسال جواب مشکلات  وارده را مرتفع سازند.

٤-چنانچه از روش های بالا نتیجه نگرفتید می توانیدهمه روزه  به جز روزهای تعطیل از ساعت٣٠/٨ الی ١٣ با مراجعه حضوری مشکلات کاربری خود را برطرف نمایید.

درباره ما

کاریابی سازندگی در جهت تسهیل امر اشتغال راه اندازی شده است. این سایت مکان مناسبی برای معرفی توانمندیهای شما و پیدا کردن افراد مورد نظرتان می باشد.

تماس با ما 

 

 

 

عضویت در خبرنامه

  

 

موقعیت ما

 

گفتگوی انلاین