|  سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹

  استخدام نیروی هوایی ارتش در سال ۹۹

  خبر ۱۵ تیر ۹۹ - آگهی جذب و عضو یابی مقطع درجه داری نیروی هوایی ارتش

  نیروی هوایی ارتش ج.ا.ا جهت تکمیل کادر درجه داری خود از بین جوانان (پسر) مومن ، متعهد و علاقه‌مند به حرفه نظامی‌گری و رزمندگی دارای روحیه انقلابی، ولایتمداری، سلحشوری، استکبارستیزی، از جان‌گذشتگی، ایثارگری و بسیجی، همرزم می‌پذیرد.

  استخدام شرکت ذوب آهن اصفهان سال ۹۹

  خبر ۱۰ تیر ۹۹ - استخدام شرکت ذوب آهن اصفهان

  شرکت سهامی ذوب آهن به استناد مصوبه هیات مدیره خود، در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیازهای نیروی انسانی خود در مشاغل کارشناسی، تعداد محدودی از فارغ التحصیلان شاخص دانشگاه های برتر که دارای شرایط اختصاصی تعیین شده در این اطلاعیه می باشند را از طریق مصاحبه تخصصی، کانونهای ارزیابی شایستگی، معاینات طب صنعتی(جهت سنجش سلامت، توانایی جسمی و ویژگی های روانشناختی) و گزینش ، به صورت قراردادی، طبق ضوابط قانون کار و تامین اجتماعی جذب نماید:

  استخدام شرکت صنایع شیر ایران در سال 99

  استخدام شرکت صنایع شیر ایران – 22 اردیبهشت ۹۹

  شرکت صنایع شیر ایران در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از میان واجدین شرایط از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و گزینش، به صورت قرارداد کار موقت (مدت معین) انتخاب نماید.

  بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در این آزمون می‌رساند؛ ثبت‌نام این آزمون از روز چهارشنبه 24 اردیبهشت‌ماه 1399 و از طریق سایت اینترنتی مركز آزمون جهاد دانشگاهی آغاز خواهد شد و در پایان روز پنجشنبه اول خردادماه 1399 خاتمه خواهد یافت.
  داوطلبان متقاضی ثبت‌نام در این آزمون، توجه داشته باشند که مهلت ثبت نام تمدید نخواهد شد و ثبت‌نام در سایت مربوطه پس از اتمام مهلت یادشده، غیرفعال خواهد گردید.

  استخدام نیروی انتظامی در سال ۹۹

  خبر ۳۰ فروردین ۹۹ - استخدام مقطع درجه داری نیروی انتظامی در سال ۹۹

  ثبت نام متقاضیان مرد در مقطع درجه داری از بین داوطلبان دارای مدرک تحصیلی دیپلم رشته های نظری، فنی وحرفه ای و کارودانش آغاز گردید.

  استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

  خبر ۳۰ فروردین ۹۹ - اصلاحیه دفترچه راهنمای آزمون استخدامی نیروی قراردادی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

   پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی نیروی قراردادی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت در امتحان مذکور می‌رساند، با توجه به اعلام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، اصلاحات ذیل در شرایط سنی داوطلبان آزمون صورت گرفته و در دفترچه راهنمای آزمون نیز ثبت گردیده است.

  کلیه داوطلبان می توانند پس از مطالعه دقیق دفتـرچه راهنمای ثبت‌نام و همچنین مندرجات این اصلاحیه و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به سامانه ثبت نام این آزمون مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام نمایند

  شرایط سنی داوطلبان آزمون استخدامی نیروی قراردادی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
  - دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم

  داشتن حداقل بیست (۲۰) سال تمام و حداکثر سی (۳۰) سال تمام

  - دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس و دکتری

  داشتن حداقل بیست (۲۰) سال تمام و حداکثر سی و پنج (۳۵) سال تمام

  جدول حقوق ۹۹ کارگران قانون کار

  جدول حقوق ۹۹ کارگران قانون کار

  در نشست تعیین حداقل دستمزد سال ۱۳۹۹ کارگران ،میزان افزایش دستمزد «کارگران حداقلی بگیر» و «سایر سطوح مزدی» تعیین و تصویب شد و در نهایت اعضای جلسه درصد افزایش مزد کارگران حداقلی بگیر را ۲۱ درصد و درصد سایر سطوح مزدی را ۱۵ درصد معادل ۹۱ هزار تومان رقم ثابت در ماه تصویب کردند.با افزایش ۲۱ درصدی مزد کارگران حداقلی بگیر در سال ۹۹، دستمزد پایه کارگران به یک میلیون و ۸۳۵ هزار و ۴۲۷ تومان افزایش یافت.

  استخدام در مشاغل عملیات (ریلی) شرکت پویا نوین سبز

  خبر ۱۵ فروردین ۹۹ - استخدام در مشاغل عملیات (ریلی) شرکت پویا نوین سبز

  شرکت پویانوین سبز درنظردارد به منظور تامین خدمات مورد نیاز خود، در خطوط شبکه ریلی کشور، در مشاغل مندرج در جدول ذیل، از بین داوطلبان ذکور و بومی واجد شرایط، از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و معاینات طب کار، تعدادی را انتخاب نماید.

  استخدام شرکت فولاد مبارکه سال 1398

  خبر ۶ بهمن ۹۸ - استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان

  شرکت فولاد مبارکه اصفهان، افتخار دارد هم زمان با ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در مشاغل اپراتوری و کارشناسی، تعداد ۵۲۷ نفر از واجدین شرایط را بر اساس جداول پیوست شماره ۳ و ۴ و ۵ از طریق برگزاری آزمون کتبی (دانشی)، ارزیابی مهارتی و مصاحبه (برای مشاغل اپراتوری)، کانون ارزیابی شایستگی (برای مشاغل کارشناسی)، معاینات طب صنعتی (جهت سنجش سلامت، توانایی جسمی و ویژگی های روانشناختی) و گزینش، به صورت قرارداد موقت طبق ضوابط قانون کار و تامین اجتماعی جذب نماید.

  لغو تعهد خدمت آموزش رایگان بااستفاده ازگواهی عدم کاریابی

  خبر ۹ مرداد ۹۸ - لغو تعهد خدمت آموزش رایگان بااستفاده از گواهی عدم کاریابی

  ماده 50 :تعهدخدمت دانش آموختگان باارائه گواهی عدم کاریابی قابل قبول ازاداره کل کار و اموراجتماعی استان،توسط دانشگاه بارعایت موارد زیر پذیرفته میشود:

  استخدام نیروی انتظامی (استخدام جدید)

  خبر ۹ مرداد ۹۸ - استخدام مقطع درجه داری در نیروی انتظامی

  نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از داوطلبان (مرد) با آخرین مدرک تحصیلی دیپلم رشته های نظری ، فنی و حرفه ای و کارودانش در مقطع درجه داری استخدام به عمل آورد.