|  چهارشنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۲
استخدام شرکت ذوب آهن اصفهان سال ۹۹

استخدام شرکت ذوب آهن اصفهان سال ۹۹

خبر ۷ مهر ۹۹ - استخدام شرکت ذوب آهن اصفهان سال ۹۹

شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان به­ منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود، بر اساس مصوبه 5-10 مورخ 1399/4/24 هیأت مدیره شرکت، اقدام به جذب تعداد 309 نفر از واجدین شرایط در مشاغل اپراتوری و کارشناسی می ­نماید. داوطلبان گرامی می ­توانند در صورت دارا بودن شرایط لازم براساس این اطلاعیه و جدول­های پیوست، نسبت به ثبت نام اقدام تا پس از برگزاری آزمون کتبی (علمی)، ارزیابی مهارتی و مصاحبه (برای مشاغل اپراتوری)، ارزیابی شایستگی و مصاحبه (برای مشاغل کارشناسی)، انجام معاینات طب صنعتی (جهت سنجش سلامت، توانایی جسمی و ویژگی­های روانشناختی) و طی مراحل گزینش، نسبت به جذب نفرات برگزیده به ­صورت قرارداد موقت، براساس ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی اقدام گردد.

* شرایط عمومی *

1- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

2- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی

3- نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد.

4- عدم اعتیاد به مواد مخدر و یا هرگونه داروی اعتیادآور با تأیید مراجع ذی­صلاح

5- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم

توضیح: داوطلبان دارای معافیت پزشکی،‌ مجاز به ثبت نام در مشاغل اپراتوری (جدول شماره 4) نمی­باشند.

6- داشتن حداقل سن 18 سال تمام شمسی تا آخرین مهلت ثبت نام در آزمون (تاریخ: 1399/07/22) 

توضیح: تغییر بازه زمانی ثبت‌نام به هر دلیل، مبنای محاسبه سن (تاریخ: 1399/07/22) را تغییر نخواهد داد.

7- داشتن سلامت و توانایی کامل جسمی، روحی و ویژگی­های روانشناختی جهت انجام فعالیت­های شغلی طبق تأیید مرکز بهداشت حرفه­ای شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان

8- عدم اشتغال در سازمانها ، نهادها و شرکتهای دولتی، نهادهای عمومی غیردولتی و شرکتهای خصوصی، در زمان تکمیل مدارک استخدامی

توضیح: در خصوص افرادی که در سایر سازمان­ها شاغل بوده و داوطلب همکاری با این شرکت می­باشند، ارائه فرم تسویه حساب و حکم خاتمه کار از دستگاه متبوع، در زمان تکمیل مدارک استخدامی، ‌الزامی است.

9- تأیید صلاحیت پذیرفته شدگان از نظر قوانین و مقررات گزینش کشور

* نحوه ثبت نام و مهلت آن *

1- با توجه به اینکه آزمون­ها، تحلیل نتایج، تعیین محل فعالیت و عنوان شغلی پذیرفته­ شدگان نهایی براساس گروه امتحانی انتخاب شده توسط داوطلب در زمان ثبت نام انجام می­شود، لازم است داوطلبان با دقت و با توجه به شایستگی، علاقه، جدول نیازها و شرایط اعلام شده، نسبت به انتخاب تنها یک ردیف شغلی، که در جداول شماره 5 و 6 درج گردیده است، اقدام و ثبت نام نمایند.

2- داوطلبان واجد شرایط می ­بایست از روز سه ­شنبه مورخ 1399/7/8 تا روز سه ­شنبه مورخ 1399/7/22 به سامانه esco.uiazmoon.ir  مراجعه و اقدام به ثبت‌نام نمایند. فرم تقاضای ثبت نام می ­بایست با صداقت و دقت کامل تکمیل گردد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر به دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مراجعه کنید.

دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام